Origin

10.5.18.58059

1.0

1

Mass Effect, Battlefield ya da FIFA oynamak için gerekli olan araç

1.2M

Bu uygulamayı oyla

Origin, Electronic Arts tarafından oluşturulan ve onların oyunlarını oynamak için gerekli olan bir çevrim içi platformudur. İnsanlar aslında bu uygulamayı tamamen tercih etmiyorlar, ancak gerçek şu FIFA ve Battlefield gibi muhteşem oyunları ve EA oyunlarını oynamak için bu uygulamaya ihtiyaçları var.

FIFA 12, Battlefield 3, Star Wars The Old Republic, Kingdoms of Amalur: Reckoning... tüm bu oyunların oynanabilmesi için Origin gerekli bir uygulamadır. Origin, çevrim içi oyunları oynamak için sadece basit bir yol değil, aynı zamanda uygun fiyata indirilebilir oyunları satın alabileceğiniz çevrim içi bir mağazadır.

Origin'in avantajlarından biri de tüm oyunlarınızın bulutta kaydediliyor olması, böylece bilgisayarınıza format atmak zorunda kalsanız ya da yeni bir bilgisayar satın alsanız bile, tek yapmanız gereken onu tekrar indirmek.

Üstelik, platform kendi içinde ücretsiz oyunlarla beraber gelir. Bu oyunlar da oldukça iyi: Battlefield Heroes, Need for Speed World o Battleforge bu oyunlardan sadece bir kaçı.

Origin, Steam kadar önemli degildir, ancak EA oyunları sadece Origin için özel olarak piyasaya sürmeye devam ederse, günden güne önemi artacak.
Uptodown X